Sosyal medyanın en çok kullanılan microblog sitesi Twitter’a tweet düzeltme özelliği geliyor.

Twitter CEO’su Jack Dorsey‘in yaptığı açıklamaya göre tweet düzeltme özelliği yolda. Diğer sosyal medya mecralarında var olan paylaşım düzenleme özelliği Twitter‘daki en büyük eksikliklerdendi. Bildiğiniz gibi Twitter’da yanlış bir paylaşım yaptıysanız veya hatalı bir yazı yazdıysanız, paylaşımı düzeltmenin tek yolu silip doğru bir şekilde paylaşmak.

Twitter Toplu Takip Kodları – 2016

Twitter’da tek tuşla birçok insanı takip edebilir, takipten çıkartabilir veya takip ettiğiniz kişileri sessize alabilirsiniz. Günümüzün en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri olan Twitter’da…

Jack Dorsey Twitter’la ilgili yaptığı bir açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Evet bu tür bir uygulamaya ihtiyacımız var. Tüm kullanıcılarımız da bundan faydalanabilmeli. Ezelden beri üyelerimizin en çok istediği özellik bu olmuştu; hatalarını çabucak düzeltmek istemişlerdi.”

Jack Dorsey’in bu açıklamaları Twitter’a düzeltme özelliğinin geleceğini işaret etse de bu özelliğin eklenip eklenmeyeceği henüz bilinmiyor. Twitter kullanıcılarının merakla beklediği bu özellik bakalım Twitter’a eklenecek mi?


Bir Yorumda Bulun