Turkcell Hesabım uygulamasına gelen yeni bir güncelleme ile kullanıcılar bayram etti. Turkcel Salla Kazan Kampanyası başladı. Turkcell Salla Kazan Kampanyası nedir, nasıl katılınır? İşte detaylar…

Türkiye’nin ilk gsm operatörü olan Turkcell, bu hafta başlattığı bir kampanya ile kullanıcılarına harika hediyeler sunuyor. Turkcell, 28 Kasım tarihinde “Turkcell Hesabım” uygulamasına getirmiş olduğu güncellemeyle kullanıcılarına yeni kampanyasını duyurdu.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir?

Turkcell Salla Kazan Kampanyası, Turkcell‘in kullanıcılarına ücretsiz hediyeler sunduğu bir kampanyadır. “Turkcell Hesabım” uygulamasını kullanan müşteriler için çıkartılan bu kampanya ile hem uygulama kullanımı arttırılacak hem de müşterilere muhteşem hediyeler dağıtılacak. Her hafta birbirinden farklı hediyeler “Turkcell Hesabım” kullanıcılarına sunulacak. 2 Ocak 2017’ye kadar devam edecek olan kampanyadan her hafta faydalanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası’na Nasıl Katılırım?

Turkcell Salla Kazan Kampanyası’na katılabilmek için “Turkcell Hesabım” uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Hesap bilgileri, fatura bilgileri, kalan kullanılım bilgileri gibi alanların bulunduğu “Turkcell Hesabım” üzerinden “Salla Kazan” seçeneğine dokunarak telefonunuzu sallayın. Hediyeniz ekranda gösterilecektir. Sonrasında gelen mesaj ile ne kadar süre kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulamasını İndirmek İçin…

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hediyeleri Neler?

salla-kazan-hediyeleri

salla-kazan-hediyeleri2


Bir Yorumda Bulun