Yabancı dizi tutkunlarının vazgeçilmez serilerinden biri haline gelen The Walking Dead’in oyununu 9 Eylül’e kadar ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dünyanın en büyük oyun portallarından biri olan Steam’de yayımlanmakta olan The Walking Dead: Season One oyunu Humble Bundle’nin başlatmış olduğu kampanya ile ücretsiz hale geldi. Humble Bundle adlı siteden ücretsiz olarak alacağınız kodla, The Walking Dead: Season One isimli oyunu Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Yalnız bu kampanyanın da bir süresi var. Bu yüzden elinizi çabuk tutun. 9 Eylül tarihine kadar oyunu Steam kütüphanenize eklemiş olun. Çünkü 9 Eylül‘den sonra oyunu almak isterseniz 39.90 TL ödemek zorunda kalacaksınız.

The Walking Dead: Season One’ı Ücretsiz Olarak Steam’e Nasıl Eklerim?

  • İlk olarak yapmanız gereken buraya tıklayarak Humble Bundle sitesindeki The Walking Dead’in satın alma ekranına ulaşmak.
  • Siteye üye değilseniz ilk olarak üye olun. Siteye ben zaten üyeyim diyorsanız giriş yaparak oyunu sepete ekleyin. Sonrasında karşınıza gelecek ekrana e-mail adresinizi yazarak devam edin.

  • Devam ettiğinizde oyunu indirme ekranı karşınıza gelecek “Download Now”a tıklayın.

  • Şimdi oyun kodu karşınızda. Bu kodu Steam’de sırasyılar Oyunlar->Steam’de Ürün Etkinleştir yollarını izleyerek aktif edebilir ve oyunu indirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Bir Yorumda Bulun