Steam’de Kış İndirimleri başladı, cüzdanları hazırlayın.

Dünyanın en büyük oyun platformlarından Steam, her sene olduğu gibi bu sene de Kış İndirimleri ile karşımızda. Sezon içerisinde, mevsimlere ve belirli günlere özel indirimleriyle dikkat çeken Steam, 2017 Kış İndirimleri‘yle kullanıcılarına sesleniyor.

Her sene aralık ayında yapılan Winter Sale (Kış İndirimleri) organizasyonu dün(21 Aralık) başlatıldı. 2 hafta sürecek olan indirimler 4 Ocak 2018 saat 21.00’da sona erecek. En çok satan ve sevilen oyunlarında arasında bulunduğun onlarca oyunda büyük indirim tufanı Steam kullanıcılarının kütüphanelerini dolduracak gibi görünüyor.

Kütüphanenizi Doldurmanın Tam Sırası

Çok beğenip de fiyatını yüksek bulduğunuz oyunlarda %80’e varan indirimlerle karşılaşabileceğiniz bu dönemde, Steam kütüphanenizi doldurmanın tam sırası diyebiliriz. Özellikle sömestir tatilinin yaklaşıyor olması oyunlara olan ilgiyi daha da artırıyor. Sömestir tatilini oyun oynayarak değerlendirmek isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı. Özellikle GTA V ve Prey gibi çok satan oyunları bu tür indirimlerde kütüphanenize eklemeniz sizin için avantaj olacaktır.

Stam Kış İndirimleri’nde Kütüphanenize Hangi Oyunu Eklemeyi Düşünüyorsunuz.

 


Bir Yorumda Bulun