Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için yeni kostümler yolda.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve E3 2014‘ün en iyi oyunu seçilen Rainbow Six Siege, 2015 yılında raflardaki yerini almıştı. Birinci şahıs nişancı türündeki FPS oyunu, içerisinde birbirinden farklı operatörler barındırmakta.

Ubisoft, E-spor turnuvalarında yaptığı yeniliklerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyordu. Yapılan açıklamada bu sene de e-spor turnuvalarında yeni kostümlerin kullanılacağı belirtildi. Altın rengi kostümlerin ön plana çıkacağı turnuvalarda Mira, Doc, Castle ve Buck için ne tür kostümlerin kullanılacağı henüz görsel anlamda yayımlanmadı. Şu an için verilen bilgiler, Doc karakteri için Gold Doc Chibi charm, Redox kafalığı, Quasar üniforması ve P90 silahı için Proton kostümü gelecek.

Diğer karakterler için kostüm anlamında büyük değişiklikler olmayacak. Onlar için değişecek tek şey kafalıklar olacak. Castle için FlickerMira karakterine ise ismi Glint olan yeni bir kafalık gelecek. Oyunun bir diğer karakteri Buck ise Kilowatt isimli bir kafalığa sahip olacak.

Rainbow Six: Siege Kostüm Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Yapılacak olan yeni güncellemeyle birlikte, oyun içindeki tek değişiklik kostümler olacak. Onun dışında oynanışa etki eden herhangi bir değişiklik beklenmiyor. Operatörlere ait kostüm fiyatları ise 56 TL olacak.


Bir Yorumda Bulun