Outlast ve Whistleblower DLC paketi ücretsiz oldu. Korku oyunu sevenler bu fırsatı kaçırmasın.

Dünyanın en çok oynanan korku oyunlarından biri olan Outlast, Humble Bundle tarafından ücretsiz olarak dağıtılıyor. Humble Bundle’nin internet sitesi üzerinden Steam keyi verilen Outlast’a sahip olmak için 23 Eylül 2017 saat 19.00’a kadar vaktiniz var.

Humble Bundle üzerinden dağıtılan oyunu ister key alarak Steam kütüphanenize ekleyebilir isterseniz de verilen download linki üzerinden bilgisayarınıza direkt olarak indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Outlast’ın yanısıra oyunun en çok kullanılan DLC’si Whistleblower‘e de ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Steam fiyatı 31 TL olan oyuna ücretsiz olarak sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için buraya tıklayınız siteye üye olup oyunu sepete ekleyin sonrasında gelen ekrana e-mail adresinizi girip onaylayın. Oyuna dair key ve indirme linki mail adresinize gönderilecektir.

  • Ücretsiz oyun kampanyalarını kaçırmamak için twitter adresimizi takip etmeyi unutmayın.

4 Yorumlar

    • Download’a tıkladığınızda Click here for your Steam keys. yazısını göreceksiniz download linklerinin üst bölümünde. Ona tıklayarak hem oyunun keyini hem de DLC’nin keyini görebilirsiniz.
      Sonrasında aldığınız keyi Steam’a girip Oyunlar -> Steam’de ürün etkinleştir bölümüne yapıştırarak oyuna sahip olabilirsiniz.

Bir Yorumda Bulun