Newworld Tech teknik servisi olarak Apple ürünleri servisi konusunda Çekmeköy’ de hizmet vermekteyiz. iPhone cihazlarınız için ekran değişimi, dokunmatik arızaları, sıvı teması, batarya değişimi, ses tuşu tamiri, şarj soketi tamiri, ön ve arka kamera tamiri, mikrofon kulaklık tamiri, güç tuş tamiri gibi konularda herhangi bir olumsuz düşünceye kapılmadan bizden hizmet alabilirsiniz.

Servisimiz 45-60 dakika içerisinde siz değerli müşterilerimize arıza hakkında bilgi verip gerekli işlemi uygulamaktadır. Konusunda yetkili ve deneyimli personelimiz ile Apple Cihazlarınızın emin ellerde. Servisimizde arıca tespiti ücretsiz olup en hızlı bir şekilde Garantili olarak onarım yapılmaktadır.

Newworld-Tech olarak siz değerli müşterilerimize Istanbul ile Çekmeköy ilçesindeki şubemizde hizmet vermekteyiz. Cihanız ile ilgili sorunlarınızı bize web sitemizden de ulaşarak yazabilir. Gerektiğin de kargo ile cihazınızı bize göndererek bizden hizmet alabilirsiniz. Telefonunuz veya bilgisayarınız 3 gün içerisinde size onarılmış bir şekilde ulaştırılır.

Servisimizde kullanılan yedek parçalar %100 orijinal yedek parçalardır. Kesinlikle yan sansayi olarak tabir edilen ve çin menşeili yedek parçalar kullanmamaktayız. Garantili ve sertifikalı yedek parçalar ile cihazınız ilk günkü gibi.

Garantili Yetkili Apple servisi Newworld-Tech


Bir Yorumda Bulun