Apple’ın yeni modeli iPhone SE 2 çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve hakkında bilinen her şey.

Apple‘ın merakla beklenen modeli olan iPhone SE 2 oldukça heyecanlandırıyor. Yeni modelde ilginç özellikler yer alacak gibi görünüyor. İşte detaylar…

iPhone X ve iPhone 8 lansmanında tanıtımı gerçekleştirilmeyen iPhone SE 2, oldukça meraklandırmıştı. Ancak Apple kullanıcıları daha fazla meraklandırmak istemiyor diyebiliriz. Kısa süre içerisinde tanıtılacak olan yeni iPhone SE 2 modeli, iPhone 5 kasası ile birlikte bizlerle olacak. İddialara göre Apple yeni iPhone SE 2 modelini 2018 yılı Mayıs veya Haziran ayı içerisinde tanıtacak.

Gelelim teknik özelliklerine… Kablosuz şarj teknolojisinin kullanılacağı söylenen iPhone SE 2, A10 Fusion yonga seti ile birlikte gelecek. A10 Fusion yonga seti daha önce iPhone 7 cihazlarında kullanılmış, iPhone X ile birlikte A11 yonga setine geçilmişti. 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza ile gelmesi beklenen iPhone SE 2 ayrıca 1700 mAh bataryaya sahip olacak. 649 ile 749 dolar arasında bir fiyatla satışa çıkması beklenen modelin alıcısı oldukça fazla olacak gibi görünüyor.

iphone se

iPhone SE 2 hakkında tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edin.


Bir Yorumda Bulun