Genellikle bayanların yardımcıları olarak bilinen elektrikli ev ve mutfak aletleri yaşamlarımızı önemli bir boyutta kolaylaştırmaktadır. Elektrikli ev aletleri sayesinde normalde uzun zaman ve emek vererek yapılan işleri minimum sürede ve en önemlisi neredeyse hiç yorulmadan yapabiliyoruz. Bu sebeple elektrikli mutfak aletleri hayatımızda önemli bir yere sahip. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektrikli ev aletleri sektörü de boş durmuyor ve her geçen gün farklı bir cihazı biz tüketicilerle buluşturuyor. Hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip olan elektrikli ev ve mutfak aletleri ürünlerine sahip olmak herkesin hakkı diye düşünüyor bu ürünlere oturduğunuz yerden uygun fiyat ile sahip olabileceğiniz bir E-ticaret sitesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Evet yanlış duymadınız, oturduğunuz yerden bir tıkla bu ürünlere sahip olabilirsiniz hemde yetkili satış merkezinden. Evinizin ve mutfağınızın tüm eksiklerini karşılayabileceğiniz markalardan.com’da tüm elektrikli ev aletleri ürünlerini hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Markalardan.com Braun, Arçelik, Emsan, Korkmaz, Tefal, Goldmaster, Philips, Moulinex ve Hisar gibi markaların resmi bayiliğini yapmakla birlikte internet üzerinden yetkili satış yapma yetkisine sahiptir. Site üzerinde satışı yapılan ürünler, markaların verdiği garanti süresi kapsamında garantili olup, Arçelik gibi kurulum gerektiren ürünlerde montaj hizmetide bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan markalardan.com’da; çay ve kahve makineleri, su ısıtıcılar, blender, tencere, tava, düdüklü tencere, tost makineleri, katı meyve sıkacakları ve ekmek kızartma makinesi, mutfak robotu, fritöz, mikser, halı yıkama makineleri, buharlı temizleyiciler, elektrik süpürgeleri, ütüler, ankastre set, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, derin dondurucu ve klima gibi yüzlerce ürünü bir arada bulabilirsiniz.

Evinizin tüm eksiklerini tamamlayabileceğiniz size ev ve mutfak işlerinizde yardımcı olacak bu ürünleri markalardan.com’un özenle sıralanmış kategorilerinde bulabilirsiniz. Bahsettiğimiz elektrikli ev ve mutfak ürünleri haricinde daha yüzlerce markanın onlarca ürününe yine bu site üzerinden ulaşabilirsiniz. Markalardan.com güvenli alışveriş prensibiyle açıldığı andan itibaren alışveriş işlemlerinde yaşanabilecek tüm sorunların önüne geçmiştir. 3D secure olarak bilinen olabilecek sahtekarlıklara karşı hazırlanmış Visa ve Master Card güvencesi veren sisteme sahip olan bu site kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde sizleri olumsuzluklara karşı korumaktadır. Bilgi aktarımının olabildiğince güvenli bir şekilde yapılması için Ssl sertifikasını sisteme dahil eden markalardan.com, site ve sunucu arasında oluşan veri transfer işlemlerinde verilerinizi şifreleyerek güvenli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır. İlk amaçlarının başında müşteri güvenliği gelen bu site söz konusu hizmet çatısı altında, gizlilik haklarına ve yasalara uygun olarak korunma sağlamaktadır. Hemen sizde dilediğiniz elektrikli ev ve mutfak aletlerine uygun fiyat ve sizlere sunulan taksit seçenekleriyle markalardan.com güvencesi ile sahip olabilirsiniz.


Bir Yorumda Bulun